Do opieki pani - 300 EUR premii świątecznej

KONTAKT

Pułtusk - Dodane przez ATERIMA MED (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Do opieki pani - 300 EUR premii świątecznej

ATERIMA MED świadczy usługi opieki domowej dla osób starszych i niesamodzielnych w Niemczech i w Polsce. Poszukujemy zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów, którym oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Oczekujemy znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym i doświadczenia w opiece nad osobą starszą lub chorą.

Miejsce pracy: Niemcy, Merzig
Numer referencyjny: OOS/DE/28.11M

Obowiązki:

Opieki potrzebuje pani mieszkająca samotnie. Seniorka ma 79 lat, jest po zawale serca porusza się przy balkoniku. Do dyspozycji jest też wózek. Codziennie przychodzi Pflegedienst, aby rozdzielić lekarstwa oraz założyć rajstopy uciskowe. Do zadań Opiekunki będzie należało dbanie o codzienną higienę seniorki, pomoc przy korzystaniu z toalety, ubieranie oraz pomoc przy wstawaniu i kładzeniu się spać. Osoba sprawująca opiekę przygotowuje posiłki, robi zakupy oraz dba o utrzymanie porządku w domu. Kilka razy w miesiącu przychodzi osoba sprzątająca. Seniorka jest osobą bardzo spokojną i małomówną, popołudnia lubi spędzać sama.

Warunki mieszkaniowe:

Oferta znajduje się w regionie Saara. Pani mieszka w domu sama. Są bardzo dobre warunki zakwaterowania. Dla Opiekunki jest do dyspozycji osobny pokój z oddzielną łazienką. Jest możliwość korzystania z Internetu.

W ATERIMA MED zapewniamy:
- najwyższe na rynku premie świąteczne gwarantowane w umowie,
- dodatkowe premie za wyjazd w październiku lub w listopadzie, łącznie do 300 EUR premii!
- legalne i bezpieczne zatrudnienie,
- atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie za polecenia nowych Opiekunek,
- pełną organizację i pokrycie kosztów podróży,
- sprawdzone i pewne miejsca pracy,
- pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego,
- ofertę dopasowaną do doświadczenia, znajomości języka oraz możliwości Opiekuna,
- stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów,
- zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
- stałe podnoszenie kwalifikacji językowych (zajęcia stacjonarne, kursy internetowe).

Gdzie możesz nas znaleźć?
- zadzwoń 22 506 51 20,
- wyślij SMS o treści OPIEKA pod numer 668 898 940 oddzwonimy!
- odwiedź jedno z naszych biur rekrutacyjnych lub umów się na spotkanie bliżej Ciebie. Szczegóły na naszej stronie internetowej.

ATERIMA MED (nr certyfikatu KRAZ: 7085)
ul. Puszkarska 7f
30-644 Kraków
Mobilne biuro rekrutacyjne w Warszawie
tel.: 22 506 51 20

Mapa PułtuskProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Do opieki pani - 300 EUR premii świątecznej

Polecane, ciekawe strony z Pułtuska. Prowadzisz serwis o Pułtusku lub zwiazany z Pułtusk - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Serwis Informacyjny Pułtuska !Zobacz stronę Starostwo Pultusk !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Pułtusk City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Pułtuska: Legionowo ogłoszenia - Wołomin darmowe ogłoszenia - Warszawa ogłoszenia bezpłatne - Ostrołęka ogłoszenia - Otwock sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję