Opieka do pana - OFERTA PO ŚWIĘTACH!

KONTAKT

Pułtusk - Dodane przez ATERIMA MED (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Opieka do pana - OFERTA PO ŚWIĘTACH!

ATERIMA MED świadczy usługi opieki domowej dla osób starszych i niesamodzielnych w Niemczech i w Polsce. Poszukujemy zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów, którym oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Oczekujemy znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym i doświadczenia w opiece nad osobą starszą lub chorą.

Miejsce pracy: Niemcy, Twistringen
Numer referencyjny: OOS/DE/28.12T

Obowiązki:

Do opieki jest pan (75 l.), który ma cukrzycę, niedosłyszy oraz rok temu przeszedł zawał serca. Senior porusza się przy balkoniku, potrzebuje asekuracji przy wstawaniu/siadaniu oraz podczas kąpieli. Codziennie przychodzi Pflegedienst, aby podać insulinę oraz rozdzielić leki dla seniora. Nie ma nocnego wstawania, pan przyjmuje środki nasenne. Rolą Opiekunki będzie przygotowywanie posiłków zgodnych z dietą, robienie zakupów oraz dbanie o odzież podopiecznego (pranie i prasowanie). Do sklepu trzeba jeździć samochodem. Raz w tygodniu zawozi się pana na zajęcia do klubu seniora.

Warunki mieszkaniowe:

Oferta w małym miasteczku na północy Niemiec. Pan mieszka sam w domu wielorodzinnym, zajmuje mieszkanie na parterze z dostępem do ogrodu. Mieszkanie składa się z trzech osobnych pokoi, kuchni i łazienki. Opiekunka ma do dyspozycji oddzielny pokój. Są tanie połączenia telefoniczne. W domu jest kot.

W ATERIMA MED zapewniamy:
- legalne i bezpieczne zatrudnienie,
- atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie za polecenia nowych Opiekunek,
- pełną organizację i pokrycie kosztów podróży,
- sprawdzone i pewne miejsca pracy,
- pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego,
- ofertę dopasowaną do doświadczenia, znajomości języka oraz możliwości Opiekuna,
- stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów,
- zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
- stałe podnoszenie kwalifikacji językowych (zajęcia stacjonarne, kursy internetowe).

Gdzie możesz nas znaleźć?
- zadzwoń 22 506 51 20,
- wyślij SMS o treści OPIEKA pod numer 668 898 940 - oddzwonimy!
- odwiedź jedno z naszych biur rekrutacyjnych lub umów się na spotkanie bliżej Ciebie. Szczegóły na naszej stronie internetowej.

ATERIMA MED (nr certyfikatu KRAZ: 7085)
ul. Puszkarska 7f
30-644 Kraków
Mobilne biuro rekrutacyjne w Warszawie
tel.: 22 506 51 20

Mapa PułtuskProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opieka do pana - OFERTA PO ŚWIĘTACH!

Polecane, ciekawe strony z Pułtuska. Prowadzisz serwis o Pułtusku lub zwiazany z Pułtusk - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Starostwo Pultusk !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Pułtuska !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Pułtusk City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Pułtuska: Legionowo ogłoszenia - Wołomin darmowe ogłoszenia - Warszawa ogłoszenia bezpłatne - Ostrołęka ogłoszenia - Otwock sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję