Opieka do seniora od 10 stycznia

KONTAKT

Pułtusk - Dodane przez ATERIMA MED (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Opieka do seniora od 10 stycznia

ATERIMA MED świadczy usługi opieki domowej dla osób starszych i niesamodzielnych w Niemczech i w Polsce. Poszukujemy zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów, którym oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Oczekujemy znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym i doświadczenia w opiece nad osobą starszą lub chorą.

Miejsce pracy: Niemcy, Rudersberg
Numer referencyjny: OOS/DE/10.01R

Obowiązki:

Opieki wymaga 78-letni pan (164 cm wzrostu, ok. 75 kg wagi). Senior ma demencję, osteoporozę oraz jest po udarze. Podopieczny ma inkontynencję, nosi pieluchomajtki. Pan jest częściowo sparaliżowany, trzeba pomagać przy siadaniu oraz wstawaniu. Mieszka z nim żona, pomaga w opiece. Małżonka podopiecznego jest osobą sprawną, nie wymaga pomocy ze strony Opiekunki. Gotuje się na zmiany z żoną seniora. Podopiecznemu trzeba pomóc przy codziennej higienie: podczas mycia, ubierania, kąpieli oraz przy wymianie pieluchomajtek. Do zadań Opiekunki będzie należało też troszczenie się o porządek w domu oraz robienie zakupów.

Warunki mieszkaniowe:

Oferta w niewielkiej miejscowości. Małżeństwo mieszka w dużym domu. Opiekunka ma do dyspozycji osobny pokój. Jest Internet. Sklep znajduje się ok. 10 minut drogi od miejsca zamieszkania.

W ATERIMA MED zapewniamy:
- legalne i bezpieczne zatrudnienie,
- atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie za polecenia nowych Opiekunek,
- pełną organizację i pokrycie kosztów podróży,
- sprawdzone i pewne miejsca pracy,
- pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego,
- ofertę dopasowaną do doświadczenia, znajomości języka oraz możliwości Opiekuna,
- stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów,
- zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
- stałe podnoszenie kwalifikacji językowych (zajęcia stacjonarne, kursy internetowe).

Gdzie możesz nas znaleźć?
- zadzwoń 22 506 51 20,
- wyślij SMS o treści OPIEKA pod numer 668 898 940 - oddzwonimy!
- odwiedź jedno z naszych biur rekrutacyjnych lub umów się na spotkanie bliżej Ciebie. Szczegóły na naszej stronie internetowej.

ATERIMA MED (nr certyfikatu KRAZ: 7085)
ul. Puszkarska 7f
30-644 Kraków
Mobilne biuro rekrutacyjne w Warszawie
tel.: 22 506 51 20

Mapa PułtuskProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opieka do seniora od 10 stycznia

Polecane, ciekawe strony z Pułtuska. Prowadzisz serwis o Pułtusku lub zwiazany z Pułtusk - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Serwis Informacyjny Pułtuska !Zobacz stronę Starostwo Pultusk !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Pułtusk City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Pułtuska: Legionowo ogłoszenia - Wołomin darmowe ogłoszenia - Warszawa ogłoszenia bezpłatne - Ostrołęka ogłoszenia - Otwock sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję